Dva bratranci komunikují

20. dubna 2012 v 22:54 | z webu ČSNS 2005 |  Jiní autoři

Na třetího se snášejí výtky

Vážení přátelé.
V sobotu 14.dubna se konalo na Staroměstské radnici v Praze slavnostní shromáždění u příležitosti 115. výročí založení České strany národně sociální. Tohoto slavnostního shromáždění se zúčastnilo i několik členů naší strany. V přátelské a důstojné atmosféře jsme společně s dalšími členy i hosty zavzpomínali nejen na dávnou a slavnou historii strany, ale i na nedávné likvidační pokusy všech nepřátel národně sociálních ideí a programů strany.
V Jiříkově sále byla připravena i výstavka historických písemností dokládajících 115ti-letý vývoj nejstarší politické strany, působící kontinuálně a bez přestávky ve věci národních a sociálních zájmů. Po dobu nacistického útlaku pracovala strana v londýnské vládě
V současné chaotické době monopolního kapitalizmu jsme se opět utvrdili v tom, že myšlenky a program národního a sociálního státu by neměli být zapomenuty.
16.4.2012 Karel Janko

Česká strana národně socialistická (ČSNS 2005)

vyzývá českou společnost k zamyšlení nad současným vnitropolitickým vývojem. Dnešní politická elita se vzdaluje od každodenní reality a skutečných potřeb české společnosti. Její ekonomické zájmy a všude přítomná korupce vedou k úpadku morálky k devastaci národního hospodářství. Naše strana se plně hlásí k ideovému odkazu prvorepublikové Československé strany národně socialistické - strany Dr. Edvarda Beneše a Dr. Milady Horákové. Vlastenectví není pro nás zapomenutou hodnotou ani zbytečnou frází.

Proto trváme:

  1. na tom, že české národní zájmy v oblasti politiky, ekonomiky a kultury mají naši prioritu,
  2. na zásadním podílu státu ve strategických podnicích,
  3. na zavedení přísné kontroly finančních toků zdravotního a sociálního systému státem,
  4. na tom, že dopady krize nesmí nést ti, kteří ji nezavinili. Proto trváme na zachování sociálního státu,
  5. na zavedení progresivní daně z příjmu fyzických osob,
  6. na tom, že zákony musí platit pro každého. Požadujeme zvýšit tresty za korupci a ekonomickou kriminalitu,
  7. na změně volebního zákona, který nastolí zcela rovné podmínky pro všechny politické strany včetně zásadního snížení procentní hranice pro vstup do Poslanecké sněmovny,
  8. na zavedení doživotního trestu za opakované vraždy a pracovní povinnosti pro vězně,
  9. na platnosti dekretů prezidenta Dr. E.Beneše.
Uzrál čas na provedení radikálních změn v české politice !!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smějící se bestie smějící se bestie | 21. dubna 2012 v 2:07 | Reagovat

:-D  
jaroslavkronus.kolin@seznam.cz  

Komu:
michal.cerny@kolin.cz  

Předmět:
zaslání

Datum:
21.4. 2012, 01:58 - dnes v 01:58

Zdravím pane šéfredaktore ,

přečetl jsem si s jistým zájmem Váš report o odejití poslední Modré straky ze struktury MěÚ. Co mne překvapilo , byl moment, když pan starosta opět ukázal, že spíše než člověk změní funkci, tak ONA změní jeho jste po dlouhé době provedl-i cosi jako investigaci a poodhalil-i možné pozadí vykopnutí dotyčného šoumena politického !!!
To že jednání pana starosty spíše než jednání philo-sophia / tj. hledání či učení se moudrosti / připomíná osvojování si odkazu Machiaveliho je snad i srozumitelné těm, kteří zatím mnoha věcem nějak nerozumí či spíše tápají !!!!
Trochu se podivuji paní tajemnici dr. Soukupové, že údajně MěÚ nemohl dotyčnému nabídnout další plnohodnotné pracovní zařazení !!!
Pominu-li teoretickou stáž v zařízeních jako jsou například Bělušice mne napadá následující : v diskusi kdosi sdělil, že se může s koupeným titulem Mgr. vrátit k čišničině !!!
Osobně si umím představit, že mu jako tajemník MěÚ nabídnu na 1/4 úvazku práce pingla při obsluze členů zastupitelstva při jejich zasedání a možná časem i obsluhu členů Rady města při jejích zasedání !!!
Měl bych jenom podmínku, že kromě bílé košile , černých kalhot , asertivního žvanění a emerického ousměvu bude míti vizitku - Mgr. Špinka - číšník !!!
S pozdravem cynický škleb ze Zálabí
Kronus Jaroslav

1 přiložený soubor  - Uložit všechny soubory n 8-O

2 smějící se bestie smějící se bestie | 21. dubna 2012 v 12:05 | Reagovat

:-D Kverulantsky revoluční...........

Datum:
21.4. 2012, 12:00 - dnes v 12:00

Píše se rok 1990 a mnoho ambiciozních ex svazáků s rodin kovaných členů strany a vlády hledá další azimut svého "kariérního " postupu ! Objevuje se charismatický bankovní úředník se zvláštním zabarvením hlasu a s vizí kapitalismu . Ustanovuje ODS jejíž klubová barva je nápadně podobná barvě či tónování košil SSM !
Dotyční svazáci leckteří ještě s jizvou na krku po poctivě utažených rudých kravatách SSM oblékají modní šaty a budují otcem zakladatelem narýsovanou cestu !!!
Dokonce se objeví slogan Modrá je dobrá !!! Uplynou cca dvě desetiletí a Modrá je opravdu dobrá ve symaslu raději pod okem než coby strangulační rýha kolem krku !!!

Jeden ze špičkových klenotů ODS dnes lidově zvané Modré straky údajná dáma Němcová již delší dobu strašila veřejnost, že bude kandidovat na presidentku ČR !!
Při turbulencích současných dnů a týdnů ale "skromně " sdělila , že tomu tak nebude a věnuje všechny svoje síly pro republiku formou práce v Parlamentu ČR !
Já to pochopil tak, že dotyčné nešťastnici s visáží a formou projevu nikoliv selky ,ale služky na statku pár snad ještě rozumně uvažujících lidí v ODS vysvětlilo, že budou-li krajské volby pro tuto partaj očistcem , tak kandidatura Němcové by mohla býti Ránou z milosti pro ODS ze strany voličstva a občanstva !!!
Jaroslav Kronus - exRepublikán a Mladý balbínovec č. 1001

Jaroslav Kronus

Vaše emaily zabírají 0,45 MB z Vaší 10 MB schránky. Zap :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama