Prosinec 2012

Jak zdolat státní dluh Kanady

30. prosince 2012 v 22:48 | Zaslal Milan Jablonsky |  Jiní autoři

a o předchůdci mobilu z 1. světové války

Dvanáctiletá Victoria Grant vysvětluje, proč její vlast Kanada a většina světa jsou v dluhu.

Školní referát dvanáctileté kanadské žákyně. V kanadském školském systému je běžné, že se žáci učí zpracovávat aktuální společenská témata v referátech, které přednášejí spolužákům. Svůj projev si Victoria připravila sama z vlastního zájmu jako školní referát, pak jej přednesla před 600 členy Rotary klubu a byla pozvána, aby ho přednesla na konferenci Public Banking.


Vzpomínka na Miladu Horákovou

29. prosince 2012 v 12:28 | Jiří Pondělíček |  Jiní autoři

Před 111lety se narodila Dr. Milada Horáková


Ve čtvrtek 27.12., si členové KrO Praha připomněli 111. výročí narození Dr. Milady Horákové. Při této příležitosti položili květiny a zapálili svíčky u pomníku této statečné ženy na Náměstí Hrdinů v Praze 4 na Pankráci.

V krátkém projevu připomněl předseda KrO Praha Přemysl Votava nejen život a historický význam Dr. Horákové, ale i úsilí MUDr. Bohdana Babince a řady dalších osob při vybudování tohoto pomníku. Zdůraznil také účinnou pomoc předsedy strany Ing.Jiřího Paroubka, která umožnila památník dokončit a slavnostně jej odhalit dne 28.10. 2009.Při této příležitosti je nutno zdůraznit, že Milada Horáková byla nejen přesvědčená demokratka a statečná vlastenka, ale jako národní socialistka byla i hluboce sociálně cítícím člověkem usilujícím o moderní sociální stát. O takový model státu, o který usilují Národní socialisté i dnes.
Jiří Pondělíček
mpř. KrO Praha

Sport, finance a politika

28. prosince 2012 v 21:59 | Tisková zpráva z NS-LEV 21 |  Jiní autoři

Jsme strana opoziční

Národní socialisté jednoznačně odmítají jakékoliv spojování své činnosti s projektem typu Hnutí za sport. Nehodláme se podílet na žádném vytváření politické síly na půdě Poslanecké sněmovny, o kterou by se mohla opřít současná vládní menšina ODS a TOP 09. Národní socialisté v minulosti opakovaně dokázali, že jsou stranou opoziční. Pokud sebere ČSSD a KSČM odvahu pro vyvolání hlasování o nedůvěře vládě, budou národní socialisté hlasovat pro vyslovení nedůvěry Nečasově menšinové vládě, proti torzu, které z ní zbude po avizovaném odchodu ministrů za stranu LIDEM. Při hlasování o rozpočtu na příští rok jsme pochopitelně podpořili, aby šlo více peněz pro české sportovce. Rozhodně jsme tak nečinili proto, abychom se podobným hloupým způsobem nechali uplácet za podporu pokračování Nečasovy vlády, jak to podle některých spekulací učinil poslanec Josef Dobeš, který se k tomu nepřímo přiznal.
Jiří Paroubek, předseda nár. soc.


Kdo dnes představuje riziko pro stát?

27. prosince 2012 v 15:35 | Jaromír Štětina |  Vlastní příspěvky

Otevřený dopis jednoho senátora jinému senátorovi

Vážený pane senátore Bublane,
žádám Vás, abyste na půdu Senátu PČR nevnášel metody zastrašování. Po podzimních senátních volbách jste se stal členem Výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost. Při volbách orgánů výboru jsem hlasoval proti Vašemu zvolení místopředsedou. Zdůvodnil jsem to Vám i všem členům výboru obavou z prorůstání tajných služeb do parlamentu a obavou ze zjevného střetu zájmů. Upozornil jsem na to, že jste v letech 1991 až 2001 pracoval jako vysoký činitel Bezpečnostní informační služby, jako ředitel operativních odborů BIS a posléze jako ředitel jedné z českých tajných služeb. Současně jsem Vám položil dvě otázky, na které jsem i přes dlouhodobé úsilí dosud neobdržel odpověď.

1) Proč jste jako vysoký činitel BIS zastavil vyšetřování teroristických bombových útoků koncem devadesátých let v okamžiku, kdy Váš tehdejší důstojník Vladimír Hučín poukázal na to, že stopy vedou k severomoravským komunistům?

2) Proč jste se podílel spolu s některými dalšími důstojníky BIS na kriminalizaci Vladimíra Hučína? Díky této kampani vedené za protiprávní spolupráce BIS a severomoravských orgánů činných v trestním řízení byl Vladimír Hučín rok vězněn a žalován ze smyšlených trestných činů. Po sedmi letech ho všechny soudní instance očistily, přesto však příslušní důstojníci BIS nebyli vzati k zodpovědnosti. Vladimír Hučín a jeho podporovatelé jsou zastrašováni dodnes.

Je nepřípustné, aby se podobné metody staly součástí politického života parlamentu: Nedlouho po zmíněných výborových volbách jste na půdě Vašeho senátorského klubu požadoval, abych nebyl nadále členem Výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost a uvedl jste nehorázné odůvodnění, totiž, že představuji bezpečnostní riziko pro náš stát. Toto nepravdivé a účelové tvrzení kategoricky odmítám. Před několika dny, 18. prosince jste mne na slavnostním shromáždění Senátu PČR požádal o rozhovor. Nabídku jsem přijal. "Ale nebude se vám ten rozhovor, pane Štětino, ale vůbec líbit," ukončil jste toto letmé setkání.

I tyto Vaše vyhrůžky, i vyhrůžky pracovníků BIS v řadě posledních měsíců odmítám. Jakýkoliv rozhovor s Vámi povedu jen na půdě oficiálních orgánů Senátu PČR.

Rád bych zdůraznil, že demokratický stát potřebuje spolehlivé a parlamentem kontrolované tajné služby.

Tento dopis je otevřený, Poskytuji jeho text všem členům Výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost, jakož i mediím.

S pozdravem


Jaromír Štětina

senátor

V Praze dne 27. prosince 2012

Poněkud smutné vánoce

26. prosince 2012 v 12:53 | Z Parlamentních listů, J.Skopal |  Jiní autoři

Málo blahopřání, více satirických fotomontáží

Z okruhu čtenářů politických rubrik přišlo málo novoročních PF. Pokud ano, byly většinou ve vyčítavém duchu, kde někteří představitelé vládnoucích stran a vlády byli navlečeni do vězeňských mundurů. Politika jako by se proměňovala do napadání soupeřů místo věcné argumentace a nabídky alternativních řešení.
I doma, když jsme dnes v noci při rodinné sešlosti diskutovali o Evropské unii a našich politicích, nenacházeli jsme východiska. Padaly názory na přebujelost evropských úředníků, kteří se zabývají nesmysly, jako je ochrana kubánského rumu před českým rumem a přeléváním peněz do různých projektů, které nabízejí příležitost domácím chytrákům, jak je dostat do vlastních privátních projektů. Naděje, že by to někdo uhlídal, se s ohledem na absenci morálních kritérií zdá být nulová. Václav Klaus v tomto směru svou negací EU vyzníval pozitivně, ale nic nezmůže proti rozhodovací převaze Německa a Francie. Musí to tak být? Asi ano. Proargumentované pravdivé východisko nikdo nenabízí.

Parlamentní listy přinesly na Štědrý den vzpomínky komunistických vězňů na jejich Štědré večery ve věznicích a lágrech:

Brutální a hodně drsné Vánoce v komunistických žalářích. Čtěte a nezapomeňte…

"Nesem ti, zmrde, novinu, že tě seřežem." Takové koledy zpívali komunističtí bachaři politickým vězňům za minulého režimu. Sadisticky se vyžívali v tom, že je o Vánocích zavírali na samotky, mlátili do bezvědomí, mučili hlady anebo jim lhali o smrti rodičů. ParlamentníListy.cz přinášejí tři hrůzná svědectví o tom, jak prožívaly svátky oběti komunistů.
Autor: Filip Jandourek
Popisek: Věznice Pankrác
24.12.2012 8:48
"Těším se na štědrovečerní večeři, k níž se sejde celá rodina a po níž se rozdávají dárky a zpívají koledy," tak snil bývalý politický vězeň Jiří Wolf o Vánocích v žaláři Valdice roku 1980. Realita svátků v komunistických žalářích byla ale často mnohokrát drsnější než fikce z brutálních hororů. Právě Wolf umožnil ParlamentnímListům.cz zveřejnit úryvky z jeho oficiálně nikdy nevydané knihy Noc Kouzel. Nicméně o Vánocích za mřížemi a ostnatým drátem vyprávěli i další političtí vězni.

Svědectví ze smutné knihy

Tady zpívají opilí bachaři poněkud jiné, zvrhlé koledy. Nejdříve otevřou celu, v rukách drží pendreky a pěkně sborově, falešně a se smíchem ječí na celé kolo: "Nesem ti, zmrde, novinu, že tě seřežem. Pěkně pendrekem a taky pěstí, až se zesereš. Řádně do tlamy, do tý sviňský huby, hezky do kušny, do tý sviňský držky, až krev poteče." Po dozpívání koledy popřejí hladovému a promrzlému vězni veselé Vánoce a jdou ho seřezat.
Psali jsme:
Také dnes vzpomínám na své první Vánoce ve vazbě roku 1978. Jsou vždy smutné. Ráno na Štědrý den jsem si namaloval tužkou na zeď své cely vánoční stromeček a pod něj spoustu dárků pro mého malého synka a celou rodinu. Bachaři na můj stromeček přišli a nadělili mi za něj tři dny "díry" na samovazbě a zákaz přijetí potravinového balíčku na dobu dvou měsíců. Pro mě zase nebyl ten druhý trest ani tak moc zlý, neboť jsem žádné balíčky nedostával, arci, sotvaže mi byl povolen, okamžitě následoval zákaz! A potom, později, když nás se Zuzanou rozvedli, nebylo od koho přijmout dopis. Ani moje sestra Miládka psát už nesměla. Všechny dopisy jí vraceli. Své první Vánoce ve vězení jsem strávil na studené samotce.

Vánoce o samotě

Výše uvedené úryvky jsou z knihy Jiřího Wolfa Noc kouzel, která vyšla pouze v samizdatu roku 1989 a pak již nikdy. Podle autora je z ní v tomto článku poprvé veřejně citováno. Ten seděl v komunistických žalářích téměř deset let a málem tam zemřel. Když v roce 1984 na jeho případ upozornila Amnesty International, zdravotní péče a podmínky se zlepšily. "Veškeré Vánoce a jiné svátky jsem prožíval na samovazbách. Problém je v tom, že spoustu kázeňských lístků, které nám bachaři psali, na konci výkonu trestu alibisticky zlikvidovali, aby nebylo vidět, že sadisticky porušovali zákon. Aby toho nebylo moc. Podobné to měl i Petr Cibulka," sdělil Wolf ParlamentnímListům.cz.
Psali jsme:
Ve vězení v Minkovicích byl dost agresivní bachař Josef Vondruška, donedávna ještě poslanec za KSČM. "Vedu s ním teď proces a ukazuje se, že to nakonec vyhraje. Protože jde prý o tvrzení proti tvrzení. Příští rok soud pokračuje. Dokonce prohlásil, že na mě podá trestní oznámení za křivé obvinění. To mi hlava nebere, že sadista vyhrožuje své oběti a nikdo s tím nic nedělá," dodal rozhořčený Wolf. Ostatně jeho slova potvrzuje i další politický vězeň Vladimír Hučín.
Psali jsme:
Lhali mu o smrti rodičů
Hučín byl čtyřikrát komunisty odsouzen a ve vězeních, mimo jiné i v Minkovicích, strávil skoro čtyři roky. "Většinou jsem měl tu smůlu, že jsem byl o Vánocích ve vyšetřovací vazbě Státní bezpečnosti v Ostravě a mohu říct, že třeba roku 1983 se chovali obzvlášť brutálně. Dokonce mi naznačovali, že mi zemřel jeden z rodičů. Šlo o psychický teror a strategii. Soucit neměli. Jinak ve vězeních jsem byl neustále kázeňsky řešen a o Vánocích si na mě vždy dost zgustli. To bylo tvrdé," popsal s tím, že byl nicméně na takové útrapy připraven, protože už po roce 1971 věděl, co ho asi čeká.
Už předtím doma procházel jakýmsi kursem tvrdosti. "Měl jsem velkou oporu v mámě, která věděla, co bude. O tu jsem se mohl v ukrývání zbraní, munice i dokumentů opřít. Vždy se dokázala při domovních prohlídkách chovat mimořádně statečně a odpoutávala pozornost. Táta v roce 1976, kdy mě poprvé zatkli, dostal infarkt a byl na tom dost blbě. V roce 1986 velmi těžce onemocněl a už se mě nedočkal. Byl jsem ve vězení a zrovna před Vánoci mi přišel dopis, že je to s ním špatný. Pak v únoru zemřel a nemohl jsem na pohřeb. Pamatuji si, jak si mě vzal právě Vondruška do prádla a seřezal mě zrovna v den, kdy mi oznámili, že táta zemřel," vylíčil s tím, že třetí odboj ještě zdaleka neskončil a dle materiálů, které má BIS k dispozici, by šlo KSČM již dávno zakázat.

Třináctkrát jiné svátky

To zanedlouho dvaaosmdesátiletý František Zahrádka, jenž převáděl uprchlíky přes Šumavu do Bavorska a sbíral informace pro americkou kontrarozvědku, má ještě starší zážitky. Za komunistů seděl třináct let. Zatčen byl v roce 1949 a propuštěn roku 1962. Jeho povídání o svátcích je dost smutnou galerií různých komunistických žalářů a pracovních lágrů. "Bory, tábor Nikolaj, likvidační tábor elko s věží smrti, tábor Vojna na Příbramsku, tábor Bytíz a pak Pankrác," vyjmenoval.
Psali jsme:
"Bylo to dost různé. Ve věznici na Borech jsme drali peří. První Vánoce roku 1949 jsme tam dostali na Štědrý den brambory a kousek sekaný. Večer začali někteří bouchat do mříží, že chtějí večeři. Bachaři se jim ale vysmáli, že si měli nechat kus tý sekaný, protože to byla i večeře. V pracovních táborech to až tak zlé nebylo. V Příbrami na uranových dolech jsem dělal elektrikáře. O svátcích jsme si vyžádali mimořádnou směnu na různé opravy a díky příbramským civilistům, co nám přinesli vánočku, kousky smaženého kapra a bramborový salát, jsme Vánoce oslavili celkem pěkně," zavzpomínal Zahrádka. Nicméně i on má zkušenosti, že na svátky klidu a míru byli strážci a bachaři drsnější než kdy jindy. Osobní prohlídky střídaly mimořádné nástupy, aby vězni dostali zabrat. Tato svědectví je nutno si stále znovu připomínat, aby zrůdnosti komunismu nebyly zapomenuty.

Seriózně o sporu Nečase s Peakovou

22. prosince 2012 v 16:36 | na blogu iDnes Irena Maura Aghová |  Jiní autoři

.... ta nešťastná kumulace funkcí

Irena Maura Aghová
irenamauranovotna.blog.iDNES.cz
O současném životě v České republice.
Kdyby ji premiér zbavil funkce místopředsedkyně a ona pouze vykonávala post ministra obrany, možná, že všechno bylo zase jinak. A i když po té, co byl uvězněn poslanec a hejtman Rath, se diskutovalo o tom, jak je škodlivé kumulovat funkce, nyní opět nastoupil na místo ministra obrany člen vlády s kumulovanou funkcí. Kladu si otázku, zda náplně obou funkcí jsou spolu v souladu nebo nejsou, ale každopádně, tam asi padla kosa na kámen. Zatímco funkce místopředsedkyně vlády působí vůči všem, funkce ministra obrany se soustředí zejména na problematiku obrany státu. Jsou to dvě různé oblasti, jedna kontrolní a jedna kontrolovaná v jedné osobě. To už samo o sobě není možné. S tím se musí utlouci každý vlastními silami. Ono je těžké přijmout jakousi tezi, že každý je potencionální korupčník. A každý úkon s veřejnými prostředky je podezřelý? Ne, není. Ale do toho si musí vznést jasno lidé, kteří takovou problematiku sledují.

Platy v krizi rostou jen těm, kteří si o tom sami hlasují

22. prosince 2012 v 13:31 | Jiří Paroubek v tiskové zprávě |  Jiní autoři

Datum: 19.12.2012 10:23
Předmět: Tisková zpráva LEV 21 - Zvyšování platů politiků v době krize je nemravné

Národní socialisté odsuzují faktické zvyšování platů politiků, které včera odhlasovala Poslanecká sněmovna. V době, kdy má většina českých rodin hluboko do kapsy, kdy vláda drakonicky šetří na nízkopříjmových a středněpříjmových vrstvách obyvatel, kdy rostou základní životní náklady a klesají reálné mzdy a důchody a klesá výkon českého hospodářství, to považujeme za nemravné.
Jako poslanec jsem jednoznačně hlasoval proti tomuto zákonu. Nepřítomný poslanec nár. soc. strany Jiří Šlégr byl vypárovaný. Ani on tedy nehlasoval pro přijetí. Svým hlasem proti novele zákona o platu představitelů státní moci ve schválené podobě jsem vyjádřil názor všech národních socialistů.
Poslanci vládní koalice, ale také všichni ti, kteří se při hlasování - ač přítomni ve sněmovně - odhlásili, se musí právem před obyčejnými občany stydět. Nikdo se už nemůže divit, že z práce politika se stala práce opovrhovaná. Absurdita naprosto neopodstatněného a cynicky a téměř potajmu prosazeného zvyšování platů politiků je umocněna předvánoční atmosférou. Každý, kdo hlasoval pro přijetí tohoto návrhu který znamená nárůst platů poslanců, by se měl stydět.
Jiří Paroubek, předseda nár. soc.

Doplněk správce blogu: Obdržel jsem dopis ze Sociální správy, že se mi zvedá důchod od 1.1.2013 o 150 Kč.
JS

Konec světa jako občasné téma

21. prosince 2012 v 17:51 | Převzato z blogu Rosse Hedviceka |  Aktuality

Opožděná zpráva

Apokalyptický konec světa se neúprosně blíží, podle některých teorií nastane už dnes. Většina lidí z toho má ale spíše legraci. Podívejte se, jaký scénář pátečního konce světa se šíří po internetu na sociálních sítích. Podle něj byste měli stihnout několik zásadních věcí.

1. Zrekapitulujte svůj život
Nejlepší je to udělat na oslavě s rodinou a přáteli. Uvařte dobrou večeři, pozvěte příbuzné, nejbližší přátelé a známé. Vytáhněte staré fotografie, zavzpomínejte na dětství, studentské časy i mládí.

2. Odpusťte si navzájem
Přiznejte staré hříchy, pochvalte se a pokud je to možné, odpuste všem, kteří vám ublížili. Sousedům ale i třeba šéfovi. Přemožte se a vzájemně si věnujte pár vlídných slov a objetí.
3. Neplačte
Na to už je příliš pozdě.

4. Zpívejte a tancujte
Co jiného vám zbývá? Konečně si můžete zpívat z plných plic a nemusíte se stydět. Známí vám pár falešných tónů odpustí, protože je to naposledy. Pokud máte s kým, zatancujte si. Vyhněte se však baladám, ty by vás mohly zbytečně dojmout.

5. Poděkujte
Měli byste poděkovat Bohu, rodině, přátelům, kolegům v práci. Na kolena padat nemusíte, aby to nevypadalo příliš teatrálně.
A jaký je přesný scénář páteční apokalypsy? Na internetu na sociálních sítích koluje "oficiální" program celého konce světa, který je časově detailně naplánovaný.

Jiří Paroubek hodnotí Nečasovu vládu

20. prosince 2012 v 7:56 | Jiří Paroubek na webu NS-LEV 21

Nečasova vláda přináší do ekonomiky pouze chaos

Přidáno 18.12.2012 13:45
Původním posláním a smyslem Nečasovy vlády byla rozpočtová odpovědnost. Místo toho jsme se dočkali schodků státního rozpočtu, které přesahovaly a přesahují sto miliard korun. Vždyť jen rozpočet na letošní rok vycházel z růstu nominálního HDP o 200 miliard korun, přičemž HDP letos nejenže nevzroste vůbec, ale bude ve skutečnosti nižší, než byl v roce 2011. A bude dokonce nižší, než v roce 2008. Tento Nečasův a Kalouskův Titanik tak nabírá kurz plnou parou vzad.
Ministr financí Kalousek již nemůže dělat účetní triky, jako se mu to povedlo v roce 2008, kdy se chlubil rekordně nízkým deficitem. Pokud by tehdejší Topolánkova vláda nekouzlila s legislativou, Kalousek by měl již v roce 2008 schodek státního rozpočtu okolo 70 miliard korun. A to bylo ještě v době, kdy naši ekonomiku nezasáhla ekonomická krize a Česká republika byla v očích Miroslava Kalouska "ostrůvkem stability".
S rozpočtem na příští rok je to velmi podobné. Plošné škrty Nečasovy vlády z let minulých zavedly českou ekonomiku do nejdelší recese v historii naší samostatnosti. Míra nezaměstnanosti roste, stát šetří na špatných místech, neexistují prakticky žádná prorůstová opatření, vyhlídky na růst ekonomiky v příštím roce jsou prakticky nulové.
Velkým mýtem ODS a TOP 09 potom je, že jejich vlády snižují daně. Rád bych upozornil, že složená daňová kvóta byla v roce 2006, kdy jsem byl českým premiérem, o 0,7 % nižší, nežli se počítá pro příští rok. Tehdy však zadluženost v poměru k HDP klesala, zatímco nyní dramaticky roste.
Jestliže dnes ministr financí hovoří o potřebě snižování strukturálního schodku, napravuje pouze to, co on sám jako ministr financí za posledních 6 let způsobil, a to zejména v Topolánkově vládě uplatněním reformního balíku z roku 2008, založeného na snižování daní z příjmů a pojistného. Tento balík připravil veřejné rozpočty každý rok zhruba o 80 až 90 miliard korun.
Bezradnost Nečasovy vlády dokazuje i navrhované zvýšení sazeb DPH. To dopadne na životní úroveň všech nízko- i středních příjmových vrstev obyvatel. A nejenže toto faktické zdražení způsobí řadě domácností existenční potíže, ale bude znamenat také další pokles spotřeby obyvatelstva se špatným dopadem na hospodářský růst země a na výběr daní.
Nedočkali jsme se bohužel ani žádného prorůstového opatření. Navrhované změny jsou buď nekoncepční, nebo nerealistické. A protože jde v řadě případů z toho mála, co vláda nabízí, o opatření dočasná, vnáší Nečasova vláda pouze chaos do daňového systému a komplikuje život českým i zahraničním podnikatelům.
Z těchto důvodů budou národní socialisté hlasovat jak proti zvyšování DPH, tak i proti návrhu rozpočtu na příští rok.
Jiří Paroubek, předseda nár. soc.

O smrti prezidenta Kennedyho znovu

19. prosince 2012 v 23:02 | Zaslal Bohdan Babinec |  Jiní autoři

Posuďte sami věrohodnost filmu

Kdo zabil Kennedyho - video, které vyrazí dech. Moderátor
videa zavraždený, na tohle se podívej, je tam ještě plno zajímavých
příspěvků po přehrání
videa.

JFK byl jediný katolický prezident v historii Spojených Států. K jeho
známým "zločinům", pro které byl v r. 1963 zavražděn, patřilo přibližně
toto:
- Prosadil zákaz zkoušek jaderných zbraní v ovzduší a ve vodě.
- Trval na kontrole jaderného programu Izraele který jako jediný stát,
což podepsal dohodu o "nešíření" dodnes beztrestně jakoukolivkontrolu
odmítá.
- Začal vydávat (razit) státní stříbrné dolary, které tím, že byly kryté
znamenaly likvidaci monopolu FEDu (v soukromém vlastnictví) k tlačení ničím
nekrytých tedy bezcenných "papírků" které nakonec způsobilo nynějšíglobální
finanční a dluhovou krizi.
- Prohlásil válku narkomafii a začal soudní procesy proti jejím vůdcem,
v čem pokračoval jeho bratr Robert, zavražděn v r.. 1968, kdy byl zavražděn
i Martin Luther King.
- Odmítl podpořit vojenskou agresi proti Kubě letectvem. Útok do "Zátoky
sviní" tak provedeny pouze kubánští kontrarevolucionáři.
- Odmítl účast americké armády ve vietnamské válce, čímž ohrozil zisky
vojensko-průmyslové mašinérie. Za tyto zločiny a jistě i kvůli tomu, že
příliš mnoho věděl, bylo postupně zavražděno více než 20 členů Kennedyovskej
rodiny, jakož i přes 100 svědků atentátu, kteří vypověděli proti nesmyslné
oficiální verzi jediného atentátníka Oswalda vydané Warrenovy komisí. Od
jeho smrti až dosud je účelově masmédii opľúvaný a obviňován ze všech
možných neřestí, nemocí a podobně, s jediným cílem pošpinit jeho obrovskou
popularitu doma i ve světě. Fakta o atentátu měli zůstat 50 let utajené -
tedy do r.. 2013 ... Po shlédnutí celého videa jsem konečně pochopil
zvláštní chování jeho manželky, která místo aby se skrčila, nebo kryla za
řidičem, pokoušela se z auta ujít a zachránit si život. A pro dokreslení
špinavé historie doporučuji i poslechnout si jeho dosud utajený projev,
jehož odkaz se v ukáže v nabídkové paletě (s jeho portrétem) po skončení
videa. FW: Kdo zabil Kenedyho. video, které vyrazí dech-pustíte si vícekrát

http://www.youtube.com/watch?v=c6mqAtHWdF0&feature=player_embedded
=