Jde o smyšlený příběh či reklamu firem?

25. dubna 2013 v 11:54 | Zaslal Bohdan Babinec
Datum: 24.04.2013 23:56
> Předmět: Otevřený dopis prezidentu republiky - agresivita romů
>
Váženýpane prezidente,

dovoluji si Vám napsat tento otevřený dopis jako jeden z deseti milionů občanů,jejichž jste prezidentem i sám za sebe jako Váš volič. Byl jsem včera se svojíženou svědkem neuvěřitelně brutálního a zcela bezprecedentního útoku romů naslabého nevinného českého chlapce. K případu byla sice přivolána policie, nicméněna jeho vývoj nemám žádný vliv a byl bych nerad kdyby tento případ"vyšuměl".

Sobota, 13.4.2013, supermarket Globus Černý most, Praha 9, krátce po poledni.
Romská rodina - otec, matka, babička + dvě malé dcery jsou na nákupu. Kroměnich též množství nakupujících české národnosti. Malé romské dívky se honí aběhají po obchodě. Jedna z nich naráží do přibližně patnáctiletého českéhochlapce a padá. Ten jí pomáhá a zvedá jí. V tom se na něj vrhá dospělá romka,matka této malé dívky, a s křikem "ty zmrde já tě zabiju" jej mlátípěstmi do těla - oblasti ledvin a do hlavy. Obstoupen romy, v pozici na kolenouje chlapec zbit. Romové odcházejí.

Já osobně jsem stál asi 15 metrů odtohoto napadení. Vše se seběhlo velmi rychle a nikdo z přítomných v podstatě nereagoval.Naše společnost nemá pro tyto případy vypracované obranné reflexy. (zatím) Nežjsem se zorientoval a pochopil co se děje, bylo po všem. Šel jsem se zeptatnapadeného chlapce co se stalo, ale ten byl totálně v šoku, plakal, nebylschopen cokoliv říci a třásl se p celém těle. Ani jeho maminka toho přílišmnoho nesdělila, protože musela kromě něj utěšovat svého druhého mladšího syna.
Nikdo z přítomných nereagoval v průběhu napadení, ani potom. Sklopili hlavy ašli dále nakupovat. Nezbylo tedy než pozvednout vlastní hlas a řešit vzniklousituaci sám. Vyzval jsem okolo stojící k přivolání policie a k zajištěnípřípadných svědků. Jistě patřičně nahlas, aby všichni v okolí alespoň třiceti metrů poznali, že se najde alespoň jeden, kdo seromů a současné situace ve společnosti nebojí. Posluchačů bylo dostatek ajejich reakce byly zpočátku váhavé.
Když romové zjistili, že jejich akce může mít nějaké další pokračování, takjednají také. Otec dívky mne se slovy "zasraný gadžo" napadá, vyrážími věci z rukou a dochází k fyzickému kontaktu. Poznává ale, že se nebojím a žeje vlastně sám a bez přesily. Útok nepokračuje. Volí jinou taktiku. Svoji maloudceru, ano, tu které bylo pomáháno na nohy, narážejí hlavou do regálu aby bylazraněná a aby mohli svůj útok zdůvodnit, případně získat finanční odškodnění.

Celou situaci nakonec bravurně zvládá přivolaná městská a republiková policie.Romové nemají doklady. Přidávají se další svědci ochotní svědčit - zajímavé, žepouze ženy. Napadený chlapec i po ca půl hodině od útoku je stále v šoku, třesese a bojí se o život. Dopuručujememamince napadeného návštěvu lékaře a nabízímeodvoz. Říká, že má vlastní vozidlo a že s chlapcem lékaře navštíví.

Celý tento sobotní zážitek byl pohledem na tu nejsyrovější formu zloby a nenávistitéto romské rodiny vůči čechům. Nezmiňuji proud těch nejhorších nadávek, kteréjsme museli vyslechnout. Nepíši Vámtento dopis proto, že mne to baví. Píši ho proto, aby jste měl další informacido mozaiky dění v tomto státě. Tento útok romů neskončil smrtí nebo fyzickýmzraněním někoho z nás, ale byl zcela bez pochyby rasově motivován.
Nechci být špatným prorokem, ale pokud se současný stav nebude řešit, bude tostále horší. Pokud bude výkon trestu pro některé "potrestané" formourekreace, mine se účinkem. Pokud budou mít romské rodiny při výplatě sociálníchdávek přednost před českými matkami s dětmi, napětí ve společnostiporoste..nechci pokračovat.

Chtěl bych vyšší míru spravedlnosti pro dobro nás všech a vy máte moc.

S úctou Pavel Jelínek.

zastoupení firem

Konrad RumpOberflächentechnik GmbH & Co. KG
tryskací stroje a zařízení

Eisenwerk Würth GmbH
abrazivo

Hagenkötter GmbH &Co.
náhradní díly metacích jednotek

PantaTec
aditivo

Techconsult Praha s.r.o.

Slatiňanská 942
CZ-19300 Praha 9Ing. Pavel Jelínek
tel. +420 731 533 111

E-Mail techconsult@rump.cz

http://www.rump.cz/
http://www.rump-oft.de/ http://www.eisenwerk-wuerth.de/ http://www.hagenkoetter-edelstahl.de/ http://www.pantatec.de/

Tento e-mail obsahuje důvěrné a/nebo právněchráněné informace. Pokud nejste správný adresát, nebo jste tento e-maildostali omylem, informujte prosím neprodleně odesilatele a tento e-mail zničte.Nepovolené kopírování či předání tohoto e-mailu třetí osobě není dovoleno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smějící se bestie smějící se bestie | 25. dubna 2013 v 13:52 | Reagovat

:-D :-P

Když vidíme presidenta USA či RF , ta k se kolem nich pohybuje muž s kufříkem. Tento kufřík obsahuje aktivátor zbraní hromadného ničení ve strategickém smyslu chápání !

Až uvidíme chlapa s kufříkem kolem současného presidenta ČR , tak to určitě nebude jako  kdysi kufřík " zpráv z Bamberku ", ale jak psaly české noviny zřejmě chlastometr, který dle zpráv policie bude " sloužit k tomu, zda Al-kajda nedala do slivovice dynamit " :)))))....

Dnes mi ještě bylo naznačeno, že by se mohlo časem jednat i o přenosnou dialízu :)))

Opravdu ČR - zemský ráj to na pohled :)))))))))) 

--
Jaroslav Kronus :-P  :D  O_O

2 Rytíř Rytíř | 27. dubna 2013 v 10:41 | Reagovat

V žádné národnosti přece nejde házet všechny do jednoho pytle. Svojí roli v této věci ale jistě hraje úmyslné rozdmychávání akčnosti některých Romů.
Nyní se zde žije špatně i mnohým Čechům, tak ale i Romům. Někoho ale těžké podmínky české populace nezajímají, ale romské ano. :-!  :-!  :-!

3 Jiří Pondělíček Jiří Pondělíček | E-mail | 27. dubna 2013 v 12:03 | Reagovat

Rytíř má pravdu, pozornbost se zaměřuje na Cikány jako na údajně znevýhodněné, ale kdo se zastane ostatních?

4 Rytíř Rytíř | 27. dubna 2013 v 12:32 | Reagovat

[3]:
Jeto tady postavené na hlavu.Asi úmysl
určité sorty lidí, kteří to tu chtějí
zdevastovat. V tom se ztratí ty jejich zákeřné cíle proti našemu národu a zemi. :-(  :-(  :-(  :-(

5 Jiří Pondělíček Jiří Pondělíček | E-mail | 27. dubna 2013 v 13:24 | Reagovat

Přesně tak, rytíři, vše je postaveno na sérii obrovských loupeží a to i za cenu zdraví a životů obyvatel. Lidé už delší dobu umírají zbytečně kvůli reformám ve zdravotnictví, nezaměstnanosti a t.d. Nové zákony jsou směrovány na snadnější loupeže majetku a ožebračování všeho druhu.přiznejme si, že jde o ekonomickou, sociální, kulturní a politickou genocidu.

6 Ivan Fenz Ivan Fenz | 27. dubna 2013 v 14:41 | Reagovat

Účinné heslo je "Nezoufat, ale doufat".
Na Hradě je nový Hybatel věcí. Neomylný lid ho zvolil s velkým Mandátem.
Již tento víkend se chystá stolovat s předskokanem ve funkci, známým Perochmatem. Hybatel převzal funkci a teď bude pilovat manýry, snad aby se nepomýlil ve výkonu. :-D

7 Rytíř Rytíř | 27. dubna 2013 v 14:58 | Reagovat

[5]:
Uplně žasnu nad jejich neuvěřitelnou drzostí. Je to ta nejhorší verbež. :-!  :-!  :-!  :-!

8 smějíc íse bestie smějíc íse bestie | 27. dubna 2013 v 17:44 | Reagovat

Když má te nsvátek, ta ksi trochu zažertuji :))))

Letošní rok jse mprohlásil za Rok s cibulkou ...., rád se dívám na pořady s A.Cibulkou, volím Pravý blok P.Cibulky , občas shlédnu film Šest medvědů s Cibulkou a rád si dám játra na cibulce / nemějí ale býti presidentovy, od minstra financí a několika členů eu-parlamentu, jednoho senátora či poslancE zTOP 09 :)))))

Jinak jsem tak přemýšlel o mnoha "sex"mozcích mých vrstevnic, tj. žen okolo padesátky :)))) To už je věk, kdy místo čučení do modního ženského žurnálu by měly spíše si dát občas hadr kolem hlavy a dojít si k očnímu !!!!
Je až směšně, kdy se obléknou do černého a koukají do zrcadla , zda je t oopticky zeštíhlilo ...., ONY si ani neuvědomují, že si vlastně prohlíží, jak JIM T OBUDE SLUŠET V RAKVI :))))
DOCELA SOLIDNÍ MASOCHISMUS !!!

9 Jiří Pondělíček Jiří Pondělíček | E-mail | 27. dubna 2013 v 20:29 | Reagovat

Ano, Zeman na hradě je, byť mám některé výhrady,dobrý začátek. Každopádně je to lepší varianta než uslintaný blekotavý hulvát praktikující pangermanismus a podporující nesmyslnou a asociální polkitiku současné odporné vládní koalice.

10 Ivan Fenz Ivan Fenz | 30. dubna 2013 v 11:48 | Reagovat

[9]:

Karel VI. Schwarzenberg byl autorem prohlášení v r. 1938 pres. Benešovi o podpoře české šlechty při obraně Československa. Toto prohlášení bylo předáno i Háchovi v zájmu obrany českých zájmů v Protektorátu.
Mluvit tedy o germanofilovi, je při nejmenším bolševicky nevkusné.
V Německu i Rakousku je nepoměrně více slušných lidí, kteří z dějinného poučení vyšli moudřejší, než většina lidí v ČR. Ano, pro obranu českých národních zájmů jsou důležité kontakty s demokratickými Němci o nějž i dnešnímu Karlu Schwarzenbergovi jde.  Naopak jsou značně podezřelí národněfrontovní šejdíři v roli obránců "českých národních zájmů". Při tom napadají EU a používají bolševický slovník z 50 let. :-D

11 Rytíř Rytíř | 30. dubna 2013 v 20:11 | Reagovat

Politické dění již jde do takových složitostí, že je těžké se v tom vůbec
vyznat.

12 Jiří Pondělíček Jiří Pondělíček | E-mail | 1. května 2013 v 0:49 | Reagovat

Karel Schwarzenberg z roku 1938 není totožný s "naším" Karlem Schwarzenbergem, kterému nejde o kontakt s nějakými demokratickými Němci.Který se tak neblaze podepsal na naší ¨zahraniční politice a púodpoře toho nejhoršího, co v této zemi je a co nám dnes vládne.

13 Zilvar Zilvar | 1. května 2013 v 0:59 | Reagovat

[10]: Ano, pro obranu českých národních zájmů jsou důležité kontakty s demokratickými Němci o nějž i dnešnímu Karlu Schwarzenbergovi jde. Tož to je kravina jako nedávný pořad Celnice na ČT o cigánech. Schwarzenbergovi o žádné české zájmy nejde. Jde mu jen o vládu a o prachy. :-P

14 Rytíř Rytíř | 1. května 2013 v 10:02 | Reagovat

Někdo úmyslně dělá v naší zemi binec ve všem,žádný řád, zákony jen proti bohaté.
Hlavně že se za tím schovají jejich zákeřnbé protinárodní cíle. :-!  :-!  :-!  :-!  8-)  8-)  8-)

15 Rytíř Rytíř | 1. května 2013 v 10:03 | Reagovat

oprava : jen pro bohaté
[14]:

16 Ivan Fenz Ivan Fenz | 1. května 2013 v 15:29 | Reagovat

[12]:

Karel VI. byl otec dnešního Karla S. Na rozdíl od názorů zemanovců a jiných chytrolínů, je skutečností, že v tomto případě nepadlo jablko daleko od stromu.
KS podporoval exil za komunismu, když ještě psal Jiří Paroubek oslavné pajány na vedoucí úlohu KSČ v soc. SMĚRU.
Navíc, aby mohl být v r. 1947 zabaven schwarzenberský majetek v rámci komunistického znárodňování byl přijat zvláštní zákon. Na rozdíl od předpojatých názorů, dovedu pochopit snahu K. Schwarzenberga o odčinění zmíněného paskvilu. Že mu bylo restituováno víc než podle zdejších názorů mělo, je jiná situace. O tom rozhodovali státní úředníci a nikoli KS.
Že jsou zde dnes lidé rozhodující na statisících hektarech, díky dírám v zákonech a kořistí z cizího vlastnictví např. A. Babiš, ovládající desítky zem. podniků, nevadí nikomu. Je to zde běžné měření dvojím metrem. :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama