LEV 21 zaprotestuje proti sKartě

24. dubna 2013 v 10:32 | Zaslal Jiří Pondělíček |  Jiní autoři

7. května Pod Emauzy

Vážené sestry, vážení bratři,
dne 7. května t.r. uspořádáme další ze série protestních akcí. Jistě jste zaznamenali velkou vládní kauzu spojenou s výplatou sociálních dávek státu prostřednictvím tzv. sKarty. Celý tento projekt nejenže zcela zkrachoval, ale navíc je komplikací pro desetitisíce našich spoluobčanů závislých na výplatách dávek od státu. Zejména se pak jedná o důchodce či zdravotně postižené.
Vyzveme proto ministryni práce a sociálních věcí Ludmilu Müllerovou, respektive celou vládu, k ukončení tohoto projektu, který je uměle udržován při životě zejména ze strany vládní TOP 09.
Protestní shromáždění se uskuteční dne 7. května 2013 od 16:30 hod. na pražském náměstí Pod Emauzy (vedle budovy ministerstva práce a sociálních věcí), kde vzneseme své požadavky. K celé akci přizveme krom dosavadních spolupracujících sdružení i Radu seniorů ČR a Radu osob se zdravotním postižením ČR.
Žádám Vás o účast na této protestní akci a zároveň si Vás dovoluji vyzvat, abyste přizvali další občany z Vašeho okolí, kterým není lhostejný osud našich spoluobčanů z řad seniorů a zdravotně postižených a kterým nejsou lhostejné zbytečně vynaložené prostředky z peněz daňových poplatníků na provoz projektu sKaret.
S přátelským pozdravem,
Jiří Paroubek
předseda strany
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smějící se bestie smějící se bestie | 24. dubna 2013 v 19:08 | Reagovat

jaroslavkronus.kolin@seznam.cz

BONZOVAT SE NEMÁ, ALE HLÁSIT SE TO MUSÍ :)))))

Dnes 24. 4. 2013, 19:04:01

Komu: info@top09.cz

Kopie: petr.cibulka@pravyblok.cz

http://skopal-jaroslav.blog.cz/1304/lev-21-zaprotestuje-proti-skarte

Dobrého dne,

jako loajální občas českého banán ČEZ-ka si dovoluji upozornit vedení knížecí družiny na další pokus sice se navenek tvářících nacionálních socialistů, ale ve svoji podstatě už notně opotřebovaných a recyklovaných politických provařenin vedených samotným jyrkou pupykem a nazývajících se českými Lvy 21.století -nár-soc :))))) 

OSOBNĚ jsem názoru, že tento nejenom ideově ale a to hlavně slepý klon politiky czech šmejd che využít oslabení JJ bojem se současným presidentem a v roli "diverzní " skupiny proniknout do "útrob " vrcholné politiky až sami jsou pouze již dlouhou dobu součástí útrob vnitro-tělních a to zejména části zvané tlusté střevo :))))

Osobně se mi jeví jako nejvíce "nebezpeční " Tří nár-soc králové ve složení 1/ předseda partaje ing. Paroubek  2/ předseda pražské sekce a Sokol s vizáží Baráčníka také Jiří, ale Pondělíček 3/ nový stínový ministr zahraničí této strany ,tj.31 letý dr.dr. Kosina ....

Vypadá to ,že tento triumvirát a jim podobní po nedávném prohlášení samotného jyrky že ve volbách dostanu 12 % zřejmě už jsou na pokraji šílenství či aspoň pomatení smyslů a vzhledem k nastávajícímu letnímu počasí se nedá vyloučit zhoršování stavu zdravotního u již uvedených :)))))

Osobně doporučuji v daný den a hodinu před MPSV postavit cisternu s vodou a pravidelným kropením dosáhnout stavu, že výše uvedení kromě pravidelného politikářského blbnutí dosáhnou pouze toho, že jak přijdou , tak odejdou :))))

S pozdravem Poslušně hlásím, dovolte mi odejít Jaroslav Kronus - města Kolína bonus :-D  :-P  :D

2 Ivan Fenz Ivan Fenz | 24. dubna 2013 v 21:21 | Reagovat

Místo vyvolávání demonstrací, by mělo napřed zaznít, co všichni ( dva )poslanci za NS-Lev k Skartě řekli ve Sněmovně. Tam je politické kolbiště, tam mají Lvi prostor na názorové spojování (tedy pokud byli vůbec přítomní). :-D  :-D  :-D

3 Jiří Pondělíček Jiří Pondělíček | E-mail | 24. dubna 2013 v 21:39 | Reagovat

Vytoupení v parlam,entu jsou hezká, ale málo platná. Současné panstvo porozumí jen důraznějšímu domlouvání.

4 Rytíř Rytíř | 24. dubna 2013 v 23:17 | Reagovat

[3]:
Tak důrazné ještě nepřišlo. Na hrubý pytel patří hrubá záplata.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama