Komentáře

1 smějící se bestie smějící se bestie | 24. dubna 2013 v 19:08 | Reagovat

jaroslavkronus.kolin@seznam.cz

BONZOVAT SE NEMÁ, ALE HLÁSIT SE TO MUSÍ :)))))

Dnes 24. 4. 2013, 19:04:01

Komu: info@top09.cz

Kopie: petr.cibulka@pravyblok.cz

http://skopal-jaroslav.blog.cz/1304/lev-21-zaprotestuje-proti-skarte

Dobrého dne,

jako loajální občas českého banán ČEZ-ka si dovoluji upozornit vedení knížecí družiny na další pokus sice se navenek tvářících nacionálních socialistů, ale ve svoji podstatě už notně opotřebovaných a recyklovaných politických provařenin vedených samotným jyrkou pupykem a nazývajících se českými Lvy 21.století -nár-soc :))))) 

OSOBNĚ jsem názoru, že tento nejenom ideově ale a to hlavně slepý klon politiky czech šmejd che využít oslabení JJ bojem se současným presidentem a v roli "diverzní " skupiny proniknout do "útrob " vrcholné politiky až sami jsou pouze již dlouhou dobu součástí útrob vnitro-tělních a to zejména části zvané tlusté střevo :))))

Osobně se mi jeví jako nejvíce "nebezpeční " Tří nár-soc králové ve složení 1/ předseda partaje ing. Paroubek  2/ předseda pražské sekce a Sokol s vizáží Baráčníka také Jiří, ale Pondělíček 3/ nový stínový ministr zahraničí této strany ,tj.31 letý dr.dr. Kosina ....

Vypadá to ,že tento triumvirát a jim podobní po nedávném prohlášení samotného jyrky že ve volbách dostanu 12 % zřejmě už jsou na pokraji šílenství či aspoň pomatení smyslů a vzhledem k nastávajícímu letnímu počasí se nedá vyloučit zhoršování stavu zdravotního u již uvedených :)))))

Osobně doporučuji v daný den a hodinu před MPSV postavit cisternu s vodou a pravidelným kropením dosáhnout stavu, že výše uvedení kromě pravidelného politikářského blbnutí dosáhnou pouze toho, že jak přijdou , tak odejdou :))))

S pozdravem Poslušně hlásím, dovolte mi odejít Jaroslav Kronus - města Kolína bonus :-D  :-P  :D

2 Ivan Fenz Ivan Fenz | 24. dubna 2013 v 21:21 | Reagovat

Místo vyvolávání demonstrací, by mělo napřed zaznít, co všichni ( dva )poslanci za NS-Lev k Skartě řekli ve Sněmovně. Tam je politické kolbiště, tam mají Lvi prostor na názorové spojování (tedy pokud byli vůbec přítomní). :-D  :-D  :-D

3 Jiří Pondělíček Jiří Pondělíček | E-mail | 24. dubna 2013 v 21:39 | Reagovat

Vytoupení v parlam,entu jsou hezká, ale málo platná. Současné panstvo porozumí jen důraznějšímu domlouvání.

4 Rytíř Rytíř | 24. dubna 2013 v 23:17 | Reagovat

[3]:
Tak důrazné ještě nepřišlo. Na hrubý pytel patří hrubá záplata.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.