Řev lvů v Brně

15. dubna 2013 v 20:12 | Zaslal Karel Janko |  Jiní autoři

Nesoudná sebestřednost JP

Na 18.4. je písemnými pozvánkami svolán "aktiv" NS-Lev21 do hotelu Avanti, kde je možno vyslechnout projev Jiřího Paroubka o cílech jeho strany. Za rok se budou sestavovat kandidátky politických stran a je nejvyšší čas vyvinout úsilí k potvrzení mandátu nejhlasitějšího Národního Lva.

Celý dojem tohoto aktivu však kazí několik dosavadních proměn Jiřího Paroubka. Dosud není přesně známo, kdo jeho aktivity a plánovaný come back financuje, ale recyklovaní politici uspějí málo kdy. Úspěch Jiřího Paroubka ( dále JP) proto nelze očekávat. V dávné ČSS poklonkoval Jakešovým komunistům, po přeměně ČSS na skutečnou a sebevědomou politickou stranu nebyl ani tehdejšími funkcionáři přizván do vyšší funkce a tak raději rezignoval a přešel k Jiřímu Horákovi obnovovat ČSSD. Ani tam z počátku nijak neoslnil. Naopak byl ostrakizován pod novým vedením Miloše Zemana. Vzal proto místo na pražské radnici a jako její ekonomický náměstek pomohl utopit v později zkrachované 1.Pražské bance stamiliony korun. Už tehdy si dobře rozuměl s dr. Bémem a konec Bémova primátorství je dobře znám. Následně se nabídl vyvézt ČSSD z Grossovy nechvalné aféry převzetím úřadu premiéra. Povolební projev v červnové neděli v r. 2010 ohromil nejenom samotné soc. demokraty, ale znechutil všechny demokratické strany. Nesoudná sebestřednost znemožnila JP jako volebního vítěze sestavit vládu. Přitroublá rétorika zdůraznila chtivost neomezené moci a funkcionáři ČSSD viděli nezvladatenou figuru, která je vtáhla do opozice. JP tímto skutkem umožnil vznik dodnes působící vlády pravicových stran. Nic nevysvětlil a z ČSSD zhrzeně odešel k potěšení vedení ČSSD. Nic nového, totéž udělal i Miloš Zeman po prezidentské volbě před deseti lety . Jenže JP není M. Zeman i když usiluje o totéž. JP bere do spolku kde koho, kdo mu bude pochlebovat- třeba dr. Palšu, velmi ohebného člověka, který mu pomohl s částečnou destrukcí ČSNS 2005. Pro nábor členů tvořících křoví Lví strany je tím pádem nejvhodnější. JP, halasný Národní lev, usiluje již ve třetí politické straně o stejný cíl, mít se z politiky dobře. Jeho podílnictví na sluneční elektrárně dobře objasňuje , o co se snaží. Toto jsme povinni sdělit veřejně, pro nastávající orientaci voličů. Předsednictvo ČSNS 2005 varuje všechny občany před tímto oportunistickým spolkem Jiřího Paroubka.

15.4.2013 Předsednictvo ČSNS 2005
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smějící se bestie smějící se bestie | 16. dubna 2013 v 22:31 | Reagovat

Věnováno výtržníku z hotelu DOU :)))
--------------------------------

Mnohé asi nepotěším , ALE JÁ NEJSEM ANI NOViNÁŘ, POLITIK ČI JINÁ VARIANTA OBCHODNÍKA S DĚŠTĚM V TOM LEPŠÍM PŘÍPADĚ ČI DOKONCE STAVOVSKÝM PROSTITUTEM V PŘÍPADĚ HORŠÍM :)))))

NEVÍM O ČEM NESUTÁLE MUDRUJE, "ŘEŠÍTE, PROBÍRÁTE A ZKOMUNIKOVÁVÁTE ",ZKRÁCENĚ TLÁCHÁTE A MLÁTÍTE PRÁZDNOU SLÁMU :)))))

Nedávno zesnulý dr. Hubálek jasně konstatoval téměř prorocky že v ČR je možné vše, protože 40 % národa tvoří PITOMCI !!!!!

SEČTENO A PODTRŽENO - CYNICKÝ ŠKLEB BLBA, PROSTŘEDNÍČEK TUPOHLÁVKŮV A JASNÝ VNITŘNÍ ZRAK :)))))

DOBROU NOC VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE A OSTATNÍM ....

tralala,šalala,kykyryký , hop přeje jaroslav kronus - města Kolíně bonus [:tired:]  :-P  :-D  :-D

2 smějící se bestie smějící se bestie | 17. dubna 2013 v 9:46 | Reagovat

jaroslavkronus.kolin@seznam.cz

zaslání slíbeného

Dnes 17. 4. 2013, 9:30:55

Komu: phars@mvcr.cz

Dobrý den pane řediteli policejní lokality zvané poety Matka měst tj. Prahy :)))),

po dohodě s vedoucí vašeho sekretariátu zasílám návrh na odměnu policisty , který v době a místě uvedeném v příloze -linku č.1 prováděl "zákrok " proti jistému ing. Jankovi :))))) ....

Pokusím se krátce a stručně vysvětlit proč tak činím . To že česká politika připomíná cosi mezi zoo, veřejným domem a cirkusem určitě postřehnete když pročítáte svodky Vámi podřízených útvarů či jenom tak prostě na principu ex offo prostřednictvím svých podřízených plánujete MBO toho oči noho stupně ....

Jelikož patřím sice k nonkonformním jedincům striktně dodržující tradici Poslušně hlásím a dle svého okolí jsem prý tzv.na hlavu :)))) /bohužel ti tzv. normální do dnešních dnů nepostřehli že ale nikoliv na rozdíl od nich PADLÝM :((( / sleduji přímo okem ostřížím tzv. pitominia tj. osoby blbnouce pro uspokojení svého ega , naplnění svoji kapsy a přitom se soustavně žvanící s vážnou tváří že tak činí pro veřejné a obecné BLAHO :)))) A ČAS OD ČASU JE PODROBÍM JEMNĚ INTELEKTUÁLNÍ KRITICE ( lidově se tomu řka umytí hlavy - viz příloha č. 2 ).

Jedním z takových kousků které popisuji nominálně viz výše jest jistý ing. Janko
-mnou zvaný zjankovatělý :)))) ! Tento pán loni vyrazil na sjezd mikropartaje jíž byl členem a dokonce PŘEDSEDOU , ale byl z ní vyražen a přišel dělat dusno :))

Čímž netvrdím, že ta parta která mu jeho partaj" šlukla " jest ztělesněním jakési množiny Matky Terezy a Františka z Asissi :)))) Oni sice tvrdí že jsou Sokolové, ale věřte i, že mnozí připomínají již notně opelichané zapomenuté členy Baráčníků :))))

TENTO HOLOMEK POLITICKÝ TO ROZJEL JAK BÝVÁ U LATENTNÍCH PSYCHO ZVYKEM. NA MÍSTO BYLA POVOLÁNA POLICEJNÍ ASISTENCE !

Vycházím z premisy ,že na místo činu dorazila hlídka policie která jest složena z běžných policistů, kteří jsou školeni na mnohé situace, ale těžko předpokládám že by se kdy setkali s momentem, kdy jeden politický hochštapler vykřikuje že mu jeho straničtí bratři vzali partaj a odmítá opustit místo kde tak maximálně by byl tolerován na BARU ČI WC ....

DÁLE SE POPIS SITUACE ROZCHÁZÍ , ČILI NEVÍM ZDA S NÍM BYLO VYBĚHNUTO ZA LÍMEC JAKO S HORKÝM POPELEM, ZDA OPUSTIL INKRIMINOVANÉ MÍSTO NA VÝZVU POLICIE ČI PROSTĚ BYL VZAT LIDOVĚ ŘEČENO ZA KŘÍDLA A VYVEDEN :))))

NEPŘEDPOKLÁDÁM, ŽE S NÍM BYLO NAKLÁDÁNO JAKO V POSLEDNÍ DOBĚ S ČLENKAMI JAKÉHO FEMEN-VEMEN /CLUB, KDE JSOU JIŽ PRAVIDELNĚ KOPÁNY DO ZADKU :))))))

Tak či onak zasluhuje zasahující policista uznání. Ono s potkat s latentním psyché, ideově kovaným a politicky přesvědčeným / že on je tím jediným správným nár-soc / a trochu mentálně rozjetým opravdu vyžadovalo asi velkou koncentraci, schopnost improvizace a trpělivosti zasahujících policistů.

On si málokdo uvědomuje že typologicky šlo téměř o identicky stejný modle jako jsou třeba členové DSSS či fotbaloví rowdies a zde kolikráte již dojde k použíti policejních OBUŠKŮ :)))) !!!

VĚŘÍM ŽE MNOU ZASLANÉ BUDE RESPEKTOVANÉ A ŽE DOTYČNÍ POLICISTÉ BUDOU NAVRŽENI K ODMĚNĚ OSOBY S NEDÍLNOU VELITELSKOU PRAVOMOCÍ .

VĚŘTE MI, ŽE MNOU PSANÉ MYSLÍM UPŘIMNĚ A NIKOLIV TAK JAKO KDYSI JEDEN O KTERÉM SOUČASNÝ PRESIDENT LAKONICKY KONSTATOVAL, CITUJI - SLEZL Z LOKOMOTIVY, PROBĚHL STRAKOVKOU A ZASTAVIL SE NA FLORIDĚ VE SVÉM BEJVÁKU :))

S POZDRAVEM A ÚCTOU

Jaroslav Kronus .- města Kolína bonus , ctitel tradice Poslušně hlásím a člen Mládeže Balbínovy poetické strany / jem ročník 1963 :)))/ č. 1001 dle Dekretálního diplomu signovaného samotným předsedou BPS ing. Jiřím Hrdinou ....

1 / http://www.celebritynet.cz/clanek/4872/csns-si-posvetila-cestu-k-paroubkovi-

na-expredsedu-janka-volala-policii

2 / Jaroslav Kronus http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Paroubek-si-veri-Do-snemovny-se-dostaneme-ziskame-dvanact-procent-268918

Zdravím Vás mladý ambiciozní muži :))))))

Nikdy jsme netušil že Vás budu muset oslovit tak ve " vážné situaci " kterou je skutečnost, že se dle slov předsedy strany lev 21-NS ing. Jiřího Paroubka stáváte cituji - stínovým ministrem zahraničí této strany, která zase dle jeho slov má ambice získat 12.. [:tired:]  O_O  :-D  :-D  ;-)  :-)  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama