Ke komunálním volbám v malém městě

5. října 2018 v 19:31 | Ivan Fenz |  Aktuality

Židlochovice

Pluralita, byl požadavek změny v r. 1989. Jak to vypadá v malém městě po cca 30letech? Je to guláš. Tady máme do komunálních voleb 5 kandidátek stran: ANO - tu si zřídil celostátně stbácký práskač ( člověk sice bez charakteru, ale s chtivostí peněz i moci) po jeho vzoru se i zde etablovali původně nevolitelní ODSáci a jsou na radnici dodnes. ODS - minule ztratila hegemonii, což jsem veřejně kvitoval, aby zde byla nějaká opozice ( ovšem přečkávali jen za bukem a nebylo je slyšet 4roky). KSČM - sesbíraní důchodci, kteří nic nepochopili a nic nezapomněli. Za zámecké Židlochovice - nostalgici po čemsi ( zdejší zámek a panství užíval arcivévoda Bedřich Habsburský, od Bezruče označený "Markýz Gero", jinak do r.1916 vrchní velitel rakouské armády odpovědný i za popravy v armádě). Jeho předchůdce ( přestavoval zámek ) a vyžadoval do r. 1848 přesné plnění roboty pomocí drábů s lískovkami u trestné lavice. Asi se těm nostalgikům po nějakém výprasku stoná. TOP 09 - vede je starosta pevnou rukou a krotil i ty ostatní strany. Podle mého vkusu to zalívá svěcenou vodou až moc a to nevydrží. Jinak je poctivý a pracovitý, jen papeže Františka se asi nedrží, spíše otylého Duky. No jakáž pakáž, vyberu ze všech 75 těch cca 10, ostatní ať rozhodne náhoda. Moje žena rozvažuje, prý je to jedna banda ( nakonec to opíše ode mne). Je to trošku náročnější, ale je dobře, že to je alespoň takto. Můj dojem je, že zmíněné strany škobrtají za vývojem. KSČM, Za zámecké Židlochovice, ODS hledají jistotu v minulosti. ANO a TOP 09 se nesnášejí a jejich cílem je udržet se, buď jak buď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivan Fenz Ivan Fenz | 7. října 2018 v 12:01 | Reagovat

Výsledky kom. voleb v místě:
TOP 09 = 7 lidí v zastupitelstvu,
ODS    = 3
ANO    = 3
KSČM   = 1
Za zámecké Židlochovice = 1.
Dosavadní starosta zůstane ve funkci! Má lepší skóre než před 4 lety (5). Může si k většině přibrat koho chce a dotáhnout započatý velký projekt ( za
250mil. Kč) do konce. Má-li se něco změnit, musí být řádní lidé ve funkci déle než jsou 4 roky volebního období. :-D

2 ShaylaAgfle ShaylaAgfle | E-mail | 11. října 2018 v 17:52 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama