Viktor Trkal v Přerově

13. listopadu 2018 v 15:49 | Jaroslav Skopal |  Vlastní příspěvky

Vzpomínka na rok 2004

Byla to tehdy předvolební akce před volbami do Evropského parlamentu, kterých se socialisté zúčastnili v rámci Národní koalice. Bratr Viktor Trkal byl tehdy jejich nejvyšším přítomným zástupcem a přidal akci i něco vážnosti. Přidávám několik svých fotografií:

Národní koalici tvořily Národní strana a ČSNS.


Sešli se i dva atleti Miloš Přidal (vrcholový rozhodčí atletiky) a Viktor Trkal (někdejší reprezentant na překážkách).

Kontrola techniky před mítinkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David David | 14. listopadu 2018 v 13:31 | Reagovat

O osobnosti Viktora Trkala by se asi dalo hodně polemizovat. Osobně jsem přesvědčen, že ČSNS v mnohém poškodil, znevěrohodnil, že ta jeho koncepce byla zcela mylná. Proto jsme každý stáli na trochu jiné a de facto opačné straně, byli jsme protivníky. Nicméně jako protivníka jsme ho uznával, byl to opravdu kvalitní soupeř. A na rozdíl od mnoha jiných měl určitý osobnostní rozměr.

2 Svoboda Svoboda | 17. listopadu 2018 v 15:15 | Reagovat

Nástupem Trkala na pozici předsedy MO Praha se strana dostala na nacionalistické pozice. Nebyl to vlastenec, ale nacionalista. Jako místopředseda strany za Šuly, sehrál pouhou figurku, která nese za pád strany osobní zodpovědnost. Boucháním do stolu či řvaním se nedělá politika. A nyní doufám, že se někteří pražští bývalý členové budou chytat za hlavu. Zvláště člen ČSSD Bohdan Babinec nebo Karel Janko. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama