Zemřel bratr Jan Skácel

22. listopadu 2018 v 12:07 | Jaroslav Král |  Aktuality

v symbolický listopadový den

Sestry a bratři,

1. nevím, zda nejde o nějakou symboliku s převratem v listopadu 1989, ale právě dne 17. listopadu 2018 zemřel bratr Jan Skácel!

2. pro případ vaší možné účasti upozorňuji, že jeho pohřeb se koná již tento pátek - viz parte!

3. Připomínám, že bratr Jan Skácel byl dlouholetým členem a funkcionářem předlistopadové Československé strany socialistické. Při prvém stranickém rozkolu v září 1990 byl zvolen generálním sekretářem Národně sociální strany, později byl také místopředsedou Národní strany a místopředsedou Národní demokracie. Naposledy se jako předseda Českého hnutí za národní jednotu zúčastnil spolu s dalšími hosty v dubnu 2017 III. sjezdu strany Národní socialisté.

Pokud mu to jeho zdravotní stav umožňoval, zúčastňoval se v minulosti i schůzek bývalých členů ČSS.

Čest jeho památce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David David | 22. listopadu 2018 v 13:46 | Reagovat

Takže nedávno V.Trkal, a nyní Jan Skácel. Ti dva si byli v mnohém podobní, názorově, ale i fyzicky. Takoví političtí bratři. Ale pokud bych měl hodnotit jejich politické aktivity, tak jsem spíše rozpačitý. A týká se to i jejich působení v ČSNS. Možná si to ani neuvědomovali, ale každopádně výrazně přispěli k jejímu úpadku

2 Svoboda Svoboda | 23. listopadu 2018 v 7:12 | Reagovat

Jako ústřední tajemník NSS proslul svou "schopností" když se zjišťovalo za co se utratili peníze. Otevřel šuplík, kde se nacházela hromada zmačkaných účtů slovy" tady to máte." Přitom neustále drmolil jak ten stát zachráníme. Drmolit o, spáse nikde nepřestal a přitom se mu podařilo zlikvidovat několik nacionalistických stran.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama