Spor o stranu

27. listopadu 2019 v 23:01 | Vladislav Svoboda |  Jiní autoři

U výslechu


Tak jsem se konečně, xindlem.x avizovaného předvolání na policii, dočkal.. Jak to jenom mohl ten xindl.x vědět? Že by byl přímo autorem…? Pan Jan Vondrouš, předseda strany Ne-Volím, podepřený Michalem Klusáčkem, podal trestní oznámení na neznámého pachatele v souvislosti se sjezdem. A tím pachatelem jsem nejspíš já. Proto jsem byl předvolán na policii, kde mě bylo položeno deset otázek. Některé z nich byly velice zajímavé např.: Můžete doložit souhlas členů 37. mimořádného sjezdu, že dali souhlas k nakládání s osobními údaji? Nebo: Jste si vědom, že by jste svým jednáním způsobil jak majetkovou škodu (o tom, že by ČSNS měla nějaký majetek nevím - třeba budu poučen), tak nemajetkovou ve věci organizačních záležitostí?
Na jedné straně se píše o nějakém Štětinovi, aby se na druhé stránce člověk dozvěděl, že se nejspíš jedná ne o Štětinu, ale Snětinu.
Má smysl se k takovému bludu vůbec vyjadřovat? Nemá.

A dnes mi přišel, od pana Vondrouše, doporučený dopis. Má zajímavé úvod:

"Smyšlený" předseda ČSNS
zvolený ilegálním sjezdem

Vladislav Svoboda

s domnělým sídlem
Spojovací 78
251 66 Mirošovice

Nevím, kdyby sídlo bylo domnělé, asi by dopis nepřišel. A začal vskutku tvrdě .. dne 9. září 2019 jste co by samozvaný předseda….zvolený tajným ilegálním sjezdem uveřejnil článek prostřednictvím blogu www.skopal.blog.cz s názvem "Je možná součinnost, či nedej Bože sjednocení, nebo naopak zmrtvýchvstání?" Kde jsem měl uvést že JUDr. Alexandr Klimeš byl registrovaný pod číslem 16357 a krycím jménem Tajemník a Karel. A kde jsem měl citovat z facebookového profilu (viz článek) a vyzývá mě, abych upustil od protiprávního jednání, protože prý soustavně pomlouvám jednotlivé osoby či uskupení (nejen politické hnutí NE-VOLÍM.CZ) a sděluje mě, že se obrátí na místní příslušný úřad v mém trvalém bydlišti.(asi nová éra domovnic) A do tří dnů mám předložit osvědčení JUDr. Alexandra Klimeše, že byl evidován. A doložit, že na facebookovém profilu napsal slova (viz článek).
Takže dokládám podklady týkajíc se Alexandra Klimeše, která už jsou dávno známá. A pokud jde o facebook, tak na svém trvám, i když se nemuselo jednat o Vondroušův profil, ale o diskuzi na jiném facebookovém profilu.

Pravděpodobně to pana Vondrouše plně neuspokojí, takže mě, včetně čtenářů blogu, nejspíš čekají další zajímavé počiny pana předsedy hnutí NE-VOLÍM.CZ. Jen tak si matně vzpomínám, že zesnulý, bývalý předseda Jaroslav Rovný neměl pana Vondrouše v lásce a častoval ho ne moc příjemnými slovy. Ale přece jenom jsem si na jedno vzpomněl "slizký had".

S pozdravem

Vladislav Svoboda
Předseda ČSNS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xindl.x Xindl.x | 28. listopadu 2019 v 9:27 | Reagovat

"Ty jsi podivné zvíře," řekl mu konečně, "tenké jako prst…"
"Ale jsem mocnější než prst krále," řekl had.

2 Svoboda Vladislav Svoboda Vladislav | 28. listopadu 2019 v 10:34 | Reagovat

[1]:

[1]:

[1]:
Náhle nám kolem těla slizkej had proletěl
Na svíčkách zasyčel zmáčenej knot
Had zajel do mísy podoben komětě
A pak se vynořil z páchnoucích vod

Dekl jsem přiklopil a spláchnul jsem
Spláchnul jsem celej náš prašivek svět
Skořápky zmizely v potrubí s rachotem
Jenom to hovno se vrátilo zpět

Trocha poesie nikoho "nezabije"
[1]:

[1]:

[1]:

[1]: :-D  :-D

3 David David | 28. listopadu 2019 v 13:28 | Reagovat

Mohu jen dodat, že do té diskuse na facebookovém profilu J. Vondrouše jsem se zapojil i já, daný komentář tam byl a byl vlastně reakcí na můj komentář. Ach jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama